Europa League

Europa League

2020-2021
Προ-ημιτελικά
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Άγιαξ
- -
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Άγιαξ
-
-
Γιούνγκ Μπόις
Johan Cruijff Arena
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Δυναμό Κιέβου
- -
Βιγιαρεάλ
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Δυναμό Κιέβου
-
-
Βιγιαρεάλ
NSK Olimpijs'kyj
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
- -
Μίλαν
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
-
-
Μίλαν
Old Trafford
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Σλάβια Πράγας
- -
Ρέιντζερς
Πέμπτη 11/03/21 19:55
Σλάβια Πράγας
-
-
Ρέιντζερς
Sinobo Stadium
Πέμπτη 11/03/21 22:00
Ρόμα
- -
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Πέμπτη 11/03/21 22:00
Ρόμα
-
-
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Stadio Olimpico
Φάση των 16
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Λιλ
1 2
Άγιαξ
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Λιλ
1
2
Άγιαξ
Stade Pierre-Mauroy
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Άγιαξ
2 1
Λιλ
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Άγιαξ
2
1
Λιλ
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 2.22 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 17:00
Δυναμό Κιέβου
1 1
Κλαμπ Μπριζ
Πέμπτη 18/02/21 17:00
Δυναμό Κιέβου
1
1
Κλαμπ Μπριζ
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Κλαμπ Μπριζ
0 1
Δυναμό Κιέβου
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Κλαμπ Μπριζ
0
1
Δυναμό Κιέβου
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 2.05 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0 4
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0
4
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρόγνωση OVER 1.5 @ 1.35 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
0 0
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
0
0
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.62 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 18/02/21 19:55
FK Crvena Zvezda
2 2
Μίλαν
Πέμπτη 18/02/21 19:55
FK Crvena Zvezda
2
2
Μίλαν
Stadion Rajko Mitić
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Μίλαν
1 1
FK Crvena Zvezda
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Μίλαν
1
1
FK Crvena Zvezda
Πρόγνωση 1 & GG @ 3.15 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Σλάβια Πράγας
0 0
Λέστερ
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Σλάβια Πράγας
0
0
Λέστερ
Sinobo Stadium
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Λέστερ
0 2
Σλάβια Πράγας
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Λέστερ
0
2
Σλάβια Πράγας
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 1.50 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Μπράγκα
0 2
Ρόμα
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Μπράγκα
0
2
Ρόμα
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.55 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Ρόμα
3 1
Μπράγκα
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Ρόμα
3
1
Μπράγκα
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.53 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Κρασνοντάρ
2 3
Dinamo Zagreb
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Κρασνοντάρ
2
3
Dinamo Zagreb
Stadion FK Krasnodar
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Dinamo Zagreb
1 0
Κρασνοντάρ
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Dinamo Zagreb
1
0
Κρασνοντάρ
✚ Ακριβές σκόρ
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 2.20 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Γιούνγκ Μπόις
4 3
Λεβερκούζεν
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Γιούνγκ Μπόις
4
3
Λεβερκούζεν
Πρόγνωση GG & OVER 2.5 @ 1.85 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Λεβερκούζεν
0 2
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Λεβερκούζεν
0
2
Γιούνγκ Μπόις
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.42 ✘ Χαμένο ✘
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Ολυμπιακός
4 2
Αϊντχόφεν
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Ολυμπιακός
4
2
Αϊντχόφεν
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 2.45 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Αϊντχόφεν
2 1
Ολυμπιακός
Πέμπτη 25/02/21 22:00
Αϊντχόφεν
2
1
Ολυμπιακός
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.53 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μπενφίκα
1 1
Άρσεναλ
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μπενφίκα
1
1
Άρσεναλ
Stadio Olimpico
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Άρσεναλ
3 2
Μπενφίκα
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Άρσεναλ
3
2
Μπενφίκα
Stadio Georgios Karaiskáki
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Αντβέρπ
3 4
Ρέιντζερς
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Αντβέρπ
3
4
Ρέιντζερς
Bosuilstadion
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Ρέιντζερς
5 2
Αντβέρπ
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Ρέιντζερς
5
2
Αντβέρπ
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 1.67 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Σάλτσμπουργκ
0 2
Βιγιαρεάλ
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Σάλτσμπουργκ
0
2
Βιγιαρεάλ
Red Bull Arena
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Βιγιαρεάλ
2 1
Σάλτσμπουργκ
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Βιγιαρεάλ
2
1
Σάλτσμπουργκ
Estadio de la Cerámica
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μόλντε
3 3
Χόφενχαϊμ
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μόλντε
3
3
Χόφενχαϊμ
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 1.65 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Χόφενχαϊμ
0 2
Μόλντε
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Χόφενχαϊμ
0
2
Μόλντε
PreZero Arena
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Wolfsberger AC
1 4
Τότεναμ
Πέμπτη 18/02/21 19:55
Wolfsberger AC
1
4
Τότεναμ
Πρόγνωση GOAL/GOAL @ 2.00 ✓ Κερδισμένο ✓
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Γρανάδα
2 0
Νάπολι
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Γρανάδα
2
0
Νάπολι
Estadio Nuevo Los Cármenes
Τετάρτη 24/02/21 19:00
Τότεναμ
4 0
Wolfsberger AC
Τετάρτη 24/02/21 19:00
Τότεναμ
4
0
Wolfsberger AC
Tottenham Hotspur Stadium
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Νάπολι
2 1
Γρανάδα
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Νάπολι
2
1
Γρανάδα
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
0 2
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Πέμπτη 18/02/21 22:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
0
2
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Bloomfield Stadium
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Σαχτάρ Ντονέτσκ
1 0
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Πέμπτη 25/02/21 19:55
Σαχτάρ Ντονέτσκ
1
0
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Πρόγνωση Σημείο 1 @ 1.90 ✓ Κερδισμένο ✓
Όμιλοι
Group #1
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Γιούνγκ Μπόις
1 2
Ρόμα
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Γιούνγκ Μπόις
1
2
Ρόμα
Stadion Wankdorf
Πέμπτη 22/10/20 18:55
CSKA Sofia
0 2
CFR 1907 Cluj
Πέμπτη 22/10/20 18:55
CSKA Sofia
0
2
CFR 1907 Cluj
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρόμα
0 0
CSKA Sofia
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρόμα
0
0
CSKA Sofia
Stadio Olimpico
Πέμπτη 29/10/20 22:00
CFR 1907 Cluj
1 1
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 29/10/20 22:00
CFR 1907 Cluj
1
1
Γιούνγκ Μπόις
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ρόμα
5 0
CFR 1907 Cluj
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ρόμα
5
0
CFR 1907 Cluj
Stadio Olimpico
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Γιούνγκ Μπόις
3 0
CSKA Sofia
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Γιούνγκ Μπόις
3
0
CSKA Sofia
Stadion Wankdorf
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
CSKA Sofia
0 1
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 26/11/20 19:55
CSKA Sofia
0
1
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 26/11/20 22:00
CFR 1907 Cluj
0 2
Ρόμα
Πέμπτη 26/11/20 22:00
CFR 1907 Cluj
0
2
Ρόμα
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρόμα
3 1
Γιούνγκ Μπόις
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρόμα
3
1
Γιούνγκ Μπόις
Stadio Olimpico
Πέμπτη 03/12/20 22:00
CFR 1907 Cluj
0 0
CSKA Sofia
Πέμπτη 03/12/20 22:00
CFR 1907 Cluj
0
0
CSKA Sofia
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Γιούνγκ Μπόις
2 1
CFR 1907 Cluj
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Γιούνγκ Μπόις
2
1
CFR 1907 Cluj
Stadion Wankdorf
Πέμπτη 10/12/20 19:55
CSKA Sofia
3 1
Ρόμα
Πέμπτη 10/12/20 19:55
CSKA Sofia
3
1
Ρόμα
Group #2
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Dundalk
1 2
Μόλντε
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Dundalk
1
2
Μόλντε
Tallaght Stadium
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Rapid Vienna
1 2
Άρσεναλ
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Rapid Vienna
1
2
Άρσεναλ
Allianz Stadion
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Άρσεναλ
3 0
Dundalk
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Άρσεναλ
3
0
Dundalk
Emirates Stadium
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Μόλντε
1 0
Rapid Vienna
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Μόλντε
1
0
Rapid Vienna
Aker Stadion
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Rapid Vienna
4 3
Dundalk
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Rapid Vienna
4
3
Dundalk
Allianz Stadion
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Άρσεναλ
4 1
Μόλντε
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Άρσεναλ
4
1
Μόλντε
Emirates Stadium
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μόλντε
0 3
Άρσεναλ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μόλντε
0
3
Άρσεναλ
Aker Stadion
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Dundalk
1 3
Rapid Vienna
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Dundalk
1
3
Rapid Vienna
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Άρσεναλ
4 1
Rapid Vienna
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Άρσεναλ
4
1
Rapid Vienna
Emirates Stadium
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Μόλντε
3 1
Dundalk
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Μόλντε
3
1
Dundalk
Aker Stadion
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Dundalk
2 4
Άρσεναλ
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Dundalk
2
4
Άρσεναλ
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Rapid Vienna
2 2
Μόλντε
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Rapid Vienna
2
2
Μόλντε
Allianz Stadion
Group #3
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Λεβερκούζεν
6 2
Νις
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Λεβερκούζεν
6
2
Νις
BayArena
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Hapoel Beer Sheva
3 1
Σλάβια Πράγας
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Hapoel Beer Sheva
3
1
Σλάβια Πράγας
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Σλάβια Πράγας
1 0
Λεβερκούζεν
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Σλάβια Πράγας
1
0
Λεβερκούζεν
Sinobo Stadium
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Νις
1 0
Hapoel Beer Sheva
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Νις
1
0
Hapoel Beer Sheva
Allianz Riviera
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Σλάβια Πράγας
3 2
Νις
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Σλάβια Πράγας
3
2
Νις
Sinobo Stadium
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Hapoel Beer Sheva
2 4
Λεβερκούζεν
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Hapoel Beer Sheva
2
4
Λεβερκούζεν
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Λεβερκούζεν
4 1
Hapoel Beer Sheva
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Λεβερκούζεν
4
1
Hapoel Beer Sheva
BayArena
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Νις
1 3
Σλάβια Πράγας
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Νις
1
3
Σλάβια Πράγας
Allianz Riviera
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Σλάβια Πράγας
3 0
Hapoel Beer Sheva
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Σλάβια Πράγας
3
0
Hapoel Beer Sheva
Sinobo Stadium
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Νις
2 3
Λεβερκούζεν
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Νις
2
3
Λεβερκούζεν
Allianz Riviera
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Λεβερκούζεν
4 0
Σλάβια Πράγας
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Λεβερκούζεν
4
0
Σλάβια Πράγας
BayArena
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Hapoel Beer Sheva
1 0
Νις
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Hapoel Beer Sheva
1
0
Νις
Group #4
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Σταντάρ Λιέγης
0 2
Ρέιντζερς
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Σταντάρ Λιέγης
0
2
Ρέιντζερς
Stade Maurice Dufrasne
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Lech Poznan
2 4
Μπενφίκα
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Lech Poznan
2
4
Μπενφίκα
INEA stadion
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Μπενφίκα
3 0
Σταντάρ Λιέγης
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Μπενφίκα
3
0
Σταντάρ Λιέγης
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρέιντζερς
1 0
Lech Poznan
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρέιντζερς
1
0
Lech Poznan
Ibrox Stadium
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Μπενφίκα
3 3
Ρέιντζερς
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Μπενφίκα
3
3
Ρέιντζερς
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Lech Poznan
3 1
Σταντάρ Λιέγης
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Lech Poznan
3
1
Σταντάρ Λιέγης
INEA stadion
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Σταντάρ Λιέγης
2 1
Lech Poznan
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Σταντάρ Λιέγης
2
1
Lech Poznan
Stade Maurice Dufrasne
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Ρέιντζερς
2 2
Μπενφίκα
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Ρέιντζερς
2
2
Μπενφίκα
Ibrox Stadium
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Μπενφίκα
4 0
Lech Poznan
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Μπενφίκα
4
0
Lech Poznan
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρέιντζερς
3 2
Σταντάρ Λιέγης
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρέιντζερς
3
2
Σταντάρ Λιέγης
Ibrox Stadium
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Σταντάρ Λιέγης
2 2
Μπενφίκα
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Σταντάρ Λιέγης
2
2
Μπενφίκα
Stade Maurice Dufrasne
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Lech Poznan
0 2
Ρέιντζερς
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Lech Poznan
0
2
Ρέιντζερς
INEA stadion
Group #5
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Αϊντχόφεν
1 2
Γρανάδα
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Αϊντχόφεν
1
2
Γρανάδα
Philips Stadion
Πέμπτη 22/10/20 18:55
ΠΑΟΚ
1 1
Ομόνοια Λευκωσίας
Πέμπτη 22/10/20 18:55
ΠΑΟΚ
1
1
Ομόνοια Λευκωσίας
Stadio Toumbas
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Γρανάδα
0 0
ΠΑΟΚ
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Γρανάδα
0
0
ΠΑΟΚ
Estadio Nuevo Los Cármenes
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ομόνοια Λευκωσίας
1 2
Αϊντχόφεν
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ομόνοια Λευκωσίας
1
2
Αϊντχόφεν
Neo GSP
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
ΠΑΟΚ
4 1
Αϊντχόφεν
Πέμπτη 05/11/20 19:55
ΠΑΟΚ
4
1
Αϊντχόφεν
Stadio Toumbas
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ομόνοια Λευκωσίας
0 2
Γρανάδα
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ομόνοια Λευκωσίας
0
2
Γρανάδα
Neo GSP
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Αϊντχόφεν
3 2
ΠΑΟΚ
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Αϊντχόφεν
3
2
ΠΑΟΚ
Philips Stadion
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Γρανάδα
2 1
Ομόνοια Λευκωσίας
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Γρανάδα
2
1
Ομόνοια Λευκωσίας
Estadio Nuevo Los Cármenes
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ομόνοια Λευκωσίας
2 1
ΠΑΟΚ
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ομόνοια Λευκωσίας
2
1
ΠΑΟΚ
Neo GSP
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Γρανάδα
0 1
Αϊντχόφεν
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Γρανάδα
0
1
Αϊντχόφεν
Estadio Nuevo Los Cármenes
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Αϊντχόφεν
4 0
Ομόνοια Λευκωσίας
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Αϊντχόφεν
4
0
Ομόνοια Λευκωσίας
Philips Stadion
Πέμπτη 10/12/20 19:55
ΠΑΟΚ
0 0
Γρανάδα
Πέμπτη 10/12/20 19:55
ΠΑΟΚ
0
0
Γρανάδα
Stadio Toumbas
Group #6
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 18:55
HNK Rijeka
0 1
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πέμπτη 22/10/20 18:55
HNK Rijeka
0
1
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Stadion HNK Rijeka
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Νάπολι
0 1
Άλκμααρ
Πέμπτη 22/10/20 18:55
Νάπολι
0
1
Άλκμααρ
Stadio San Paolo
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Άλκμααρ
4 1
HNK Rijeka
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Άλκμααρ
4
1
HNK Rijeka
AFAS Stadion
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0 1
Νάπολι
Πέμπτη 29/10/20 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ
0
1
Νάπολι
Reale Arena
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
HNK Rijeka
1 2
Νάπολι
Πέμπτη 05/11/20 19:55
HNK Rijeka
1
2
Νάπολι
Stadion HNK Rijeka
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ρεάλ Σοσιεδάδ
1 0
Άλκμααρ
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ρεάλ Σοσιεδάδ
1
0
Άλκμααρ
Reale Arena
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Νάπολι
2 0
HNK Rijeka
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Νάπολι
2
0
HNK Rijeka
Stadio San Paolo
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Άλκμααρ
0 0
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Άλκμααρ
0
0
Ρεάλ Σοσιεδάδ
AFAS Stadion
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Άλκμααρ
1 1
Νάπολι
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Άλκμααρ
1
1
Νάπολι
AFAS Stadion
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ
2 2
HNK Rijeka
Πέμπτη 03/12/20 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ
2
2
HNK Rijeka
Reale Arena
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Νάπολι
1 1
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πέμπτη 10/12/20 19:55
Νάπολι
1
1
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πέμπτη 10/12/20 19:55
HNK Rijeka
2 1
Άλκμααρ
Πέμπτη 10/12/20 19:55
HNK Rijeka
2
1
Άλκμααρ
Stadion HNK Rijeka
Group #7
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Λέστερ
3 0
Zorya Luhansk
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Λέστερ
3
0
Zorya Luhansk
King Power Stadium
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Μπράγκα
3 0
ΑΕΚ
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Μπράγκα
3
0
AEK
Estádio Municipal de Braga
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
ΑΕΚ
1 2
Λέστερ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
AEK
1
2
Λέστερ
Olympiako Stadio Spyros Louis
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Zorya Luhansk
1 2
Μπράγκα
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Zorya Luhansk
1
2
Μπράγκα
Slavutych-Arena
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Λέστερ
4 0
Μπράγκα
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Λέστερ
4
0
Μπράγκα
King Power Stadium
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Zorya Luhansk
1 4
ΑΕΚ
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Zorya Luhansk
1
4
AEK
Slavutych-Arena
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μπράγκα
3 3
Λέστερ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μπράγκα
3
3
Λέστερ
Estádio Municipal de Braga
Πέμπτη 26/11/20 19:55
ΑΕΚ
0 3
Zorya Luhansk
Πέμπτη 26/11/20 19:55
AEK
0
3
Zorya Luhansk
Olympiako Stadio Spyros Louis
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
ΑΕΚ
2 4
Μπράγκα
Πέμπτη 03/12/20 19:55
AEK
2
4
Μπράγκα
Olympiako Stadio Spyros Louis
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Zorya Luhansk
1 0
Λέστερ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Zorya Luhansk
1
0
Λέστερ
Slavutych-Arena
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Μπράγκα
2 0
Zorya Luhansk
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Μπράγκα
2
0
Zorya Luhansk
Estádio Municipal de Braga
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Λέστερ
2 0
ΑΕΚ
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Λέστερ
2
0
AEK
King Power Stadium
Group #8
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Σέλτικ
1 3
Μίλαν
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Σέλτικ
1
3
Μίλαν
Celtic Park
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Sparta Praha
1 4
Λιλ
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Sparta Praha
1
4
Λιλ
Generali Arena
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Μίλαν
3 0
Sparta Praha
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Μίλαν
3
0
Sparta Praha
Stadio Giuseppe Meazza
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Λιλ
2 2
Σέλτικ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Λιλ
2
2
Σέλτικ
Stade Pierre-Mauroy
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Σέλτικ
1 4
Sparta Praha
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Σέλτικ
1
4
Sparta Praha
Celtic Park
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Μίλαν
0 3
Λιλ
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Μίλαν
0
3
Λιλ
Stadio Giuseppe Meazza
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Sparta Praha
4 1
Σέλτικ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Sparta Praha
4
1
Σέλτικ
Generali Arena
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Λιλ
1 1
Μίλαν
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Λιλ
1
1
Μίλαν
Stade Pierre-Mauroy
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Μίλαν
4 2
Σέλτικ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Μίλαν
4
2
Σέλτικ
Stadio Giuseppe Meazza
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Λιλ
2 1
Sparta Praha
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Λιλ
2
1
Sparta Praha
Stade Pierre-Mauroy
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Σέλτικ
3 2
Λιλ
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Σέλτικ
3
2
Λιλ
Celtic Park
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Sparta Praha
0 1
Μίλαν
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Sparta Praha
0
1
Μίλαν
Generali Arena
Group #9
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Βιγιαρεάλ
5 3
Σίβασπορ
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Βιγιαρεάλ
5
3
Σίβασπορ
Estadio de la Cerámica
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1 0
Qarabag
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1
0
Qarabag
Bloomfield Stadium
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Qarabag
1 3
Βιγιαρεάλ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Qarabag
1
3
Βιγιαρεάλ
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Σίβασπορ
1 2
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Σίβασπορ
1
2
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Σίβασπορ
2 0
Qarabag
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Σίβασπορ
2
0
Qarabag
Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
Πέμπτη 05/11/20 23:10
Βιγιαρεάλ
4 0
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Πέμπτη 05/11/20 23:10
Βιγιαρεάλ
4
0
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Estadio de la Cerámica
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1 1
Βιγιαρεάλ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1
1
Βιγιαρεάλ
Bloomfield Stadium
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Qarabag
2 3
Σίβασπορ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Qarabag
2
3
Σίβασπορ
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Qarabag
1 1
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Qarabag
1
1
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Σίβασπορ
0 1
Βιγιαρεάλ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Σίβασπορ
0
1
Βιγιαρεάλ
Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1 0
Σίβασπορ
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Μακάμπι Τελ Αβίβ
1
0
Σίβασπορ
Bloomfield Stadium
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Βιγιαρεάλ
3 0
Qarabag
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Βιγιαρεάλ
3
0
Qarabag
Estadio de la Cerámica
Group #10
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Ludogorets
1 2
Αντβέρπ
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Ludogorets
1
2
Αντβέρπ
Huvepharma Arena
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Τότεναμ
3 0
Lask Linz
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Τότεναμ
3
0
Lask Linz
Tottenham Hotspur Stadium
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Lask Linz
4 3
Ludogorets
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Lask Linz
4
3
Ludogorets
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Αντβέρπ
1 0
Τότεναμ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Αντβέρπ
1
0
Τότεναμ
Bosuilstadion
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ludogorets
1 3
Τότεναμ
Πέμπτη 05/11/20 19:55
Ludogorets
1
3
Τότεναμ
Huvepharma Arena
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Αντβέρπ
0 1
Lask Linz
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Αντβέρπ
0
1
Lask Linz
Bosuilstadion
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Lask Linz
0 2
Αντβέρπ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Lask Linz
0
2
Αντβέρπ
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Τότεναμ
4 0
Ludogorets
Πέμπτη 26/11/20 22:00
Τότεναμ
4
0
Ludogorets
Tottenham Hotspur Stadium
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Lask Linz
3 3
Τότεναμ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Lask Linz
3
3
Τότεναμ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Αντβέρπ
3 1
Ludogorets
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Αντβέρπ
3
1
Ludogorets
Bosuilstadion
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Τότεναμ
2 0
Αντβέρπ
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Τότεναμ
2
0
Αντβέρπ
Tottenham Hotspur Stadium
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Ludogorets
1 3
Lask Linz
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Ludogorets
1
3
Lask Linz
Huvepharma Arena
Group #11
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Wolfsberger AC
1 1
CSKA Moscow
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Wolfsberger AC
1
1
CSKA Moscow
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Dinamo Zagreb
0 0
Φέγενορντ
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Dinamo Zagreb
0
0
Φέγενορντ
Stadion Maksimir
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
CSKA Moscow
0 0
Dinamo Zagreb
Πέμπτη 29/10/20 19:55
CSKA Moscow
0
0
Dinamo Zagreb
VEB Arena
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Φέγενορντ
1 4
Wolfsberger AC
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Φέγενορντ
1
4
Wolfsberger AC
Stadion Feijenoord
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Dinamo Zagreb
1 0
Wolfsberger AC
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Dinamo Zagreb
1
0
Wolfsberger AC
Stadion Maksimir
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Φέγενορντ
3 1
CSKA Moscow
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Φέγενορντ
3
1
CSKA Moscow
Stadion Feijenoord
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
CSKA Moscow
0 0
Φέγενορντ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
CSKA Moscow
0
0
Φέγενορντ
VEB Arena
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Wolfsberger AC
0 3
Dinamo Zagreb
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Wolfsberger AC
0
3
Dinamo Zagreb
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
CSKA Moscow
0 1
Wolfsberger AC
Πέμπτη 03/12/20 19:55
CSKA Moscow
0
1
Wolfsberger AC
VEB Arena
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Φέγενορντ
0 2
Dinamo Zagreb
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Φέγενορντ
0
2
Dinamo Zagreb
Stadion Feijenoord
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Dinamo Zagreb
3 1
CSKA Moscow
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Dinamo Zagreb
3
1
CSKA Moscow
Stadion Maksimir
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Wolfsberger AC
1 0
Φέγενορντ
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Wolfsberger AC
1
0
Φέγενορντ
Group #12
1
2
3
4
5
6
Αγωνιστική 1
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Slovan Liberec
1 0
Γάνδη
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Slovan Liberec
1
0
Γάνδη
Stadion u Nisy
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Χόφενχαϊμ
2 0
FK Crvena Zvezda
Πέμπτη 22/10/20 21:00
Χόφενχαϊμ
2
0
FK Crvena Zvezda
PreZero Arena
Αγωνιστική 2
Πέμπτη 29/10/20 19:55
FK Crvena Zvezda
5 1
Slovan Liberec
Πέμπτη 29/10/20 19:55
FK Crvena Zvezda
5
1
Slovan Liberec
Stadion Rajko Mitić
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Γάνδη
1 4
Χόφενχαϊμ
Πέμπτη 29/10/20 19:55
Γάνδη
1
4
Χόφενχαϊμ
GHELAMCO-arena
Αγωνιστική 3
Πέμπτη 05/11/20 22:00
FK Crvena Zvezda
2 1
Γάνδη
Πέμπτη 05/11/20 22:00
FK Crvena Zvezda
2
1
Γάνδη
Stadion Rajko Mitić
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Χόφενχαϊμ
5 0
Slovan Liberec
Πέμπτη 05/11/20 22:00
Χόφενχαϊμ
5
0
Slovan Liberec
PreZero Arena
Αγωνιστική 4
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Γάνδη
0 2
FK Crvena Zvezda
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Γάνδη
0
2
FK Crvena Zvezda
GHELAMCO-arena
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Slovan Liberec
0 2
Χόφενχαϊμ
Πέμπτη 26/11/20 19:55
Slovan Liberec
0
2
Χόφενχαϊμ
Stadion u Nisy
Αγωνιστική 5
Πέμπτη 03/12/20 19:55
FK Crvena Zvezda
0 0
Χόφενχαϊμ
Πέμπτη 03/12/20 19:55
FK Crvena Zvezda
0
0
Χόφενχαϊμ
Stadion Rajko Mitić
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Γάνδη
1 2
Slovan Liberec
Πέμπτη 03/12/20 19:55
Γάνδη
1
2
Slovan Liberec
GHELAMCO-arena
Αγωνιστική 6
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Χόφενχαϊμ
4 1
Γάνδη
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Χόφενχαϊμ
4
1
Γάνδη
PreZero Arena
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Slovan Liberec
0 0
FK Crvena Zvezda
Πέμπτη 10/12/20 22:00
Slovan Liberec
0
0
FK Crvena Zvezda
Stadion u Nisy
Playoffs
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Τότεναμ
7 2
Maccabi Haifa
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Τότεναμ
7
2
Maccabi Haifa
Tottenham Hotspur Stadium
Πέμπτη 01/10/20 17:30
CFR 1907 Cluj
3 1
KuPS
Πέμπτη 01/10/20 17:30
CFR 1907 Cluj
3
1
KuPS
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Ararat-Armenia
1 2
FK Crvena Zvezda
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Ararat-Armenia
1
2
FK Crvena Zvezda
Neo GSP
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Rosenborg
0 2
Αϊντχόφεν
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Rosenborg
0
2
Αϊντχόφεν
Lerkendal Stadion
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Σαρλερουά
1 2
Lech Poznan
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Σαρλερουά
1
2
Lech Poznan
Stade du Pays de Charleroi
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Malmo FF
1 3
Γρανάδα
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Malmo FF
1
3
Γρανάδα
Eleda Stadion
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Slovan Liberec
1 0
Apoel Nicosia
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Slovan Liberec
1
0
Apoel Nicosia
Stadion u Nisy
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Dinamo Zagreb
3 1
Flora Tallinn
Πέμπτη 01/10/20 19:00
Dinamo Zagreb
3
1
Flora Tallinn
Stadion Maksimir
Πέμπτη 01/10/20 19:30
Hapoel Beer Sheva
1 0
Plzen
Πέμπτη 01/10/20 19:30
Hapoel Beer Sheva
1
0
Plzen
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Dinamo Brest
0 2
Ludogorets
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Dinamo Brest
0
2
Ludogorets
Πέμπτη 01/10/20 20:00
FK Sarajevo
0 1
Σέλτικ
Πέμπτη 01/10/20 20:00
FK Sarajevo
0
1
Σέλτικ
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Legia Warszawa
0 3
Qarabag
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Legia Warszawa
0
3
Qarabag
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Πέμπτη 01/10/20 20:00
FC Copenhagen
0 1
HNK Rijeka
Πέμπτη 01/10/20 20:00
FC Copenhagen
0
1
HNK Rijeka
Telia Parken
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Σταντάρ Λιέγης
3 1
Videoton FC
Πέμπτη 01/10/20 20:00
Σταντάρ Λιέγης
3
1
Videoton FC
Stade Maurice Dufrasne
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Γιούνγκ Μπόις
3 0
Tirana
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Γιούνγκ Μπόις
3
0
Tirana
Stadion Wankdorf
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Βασιλεία
1 3
CSKA Sofia
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Βασιλεία
1
3
CSKA Sofia
St. Jakob-Park
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Dundalk
3 1
KI Klaksvik
Πέμπτη 01/10/20 20:30
Dundalk
3
1
KI Klaksvik
Πέμπτη 01/10/20 20:45
ΑΕΚ
2 1
Βόλφσμπουργκ
Πέμπτη 01/10/20 20:45
AEK
2
1
Βόλφσμπουργκ
Olympiako Stadio Spyros Louis
Πέμπτη 01/10/20 20:45
Ρέιντζερς
2 1
Γαλατασαράι
Πέμπτη 01/10/20 20:45
Ρέιντζερς
2
1
Γαλατασαράι
Ibrox Stadium
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
1 4
Lask Linz
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
1
4
Lask Linz
Estádio José Alvalade
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Ρίο Άβε
2 2
Μίλαν
Πέμπτη 01/10/20 21:00
Ρίο Άβε
2
2
Μίλαν
Πέναλτι 8-9
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Κατηγορίες στοιχήματος: . Bookmark the permalink.
* Οι αποδόσεις δίνονται από τη σελίδα της Stoiximan και ήταν σωστές τη στιγμή της δημοσίευσης. Υπάρχει πιθανότητα να έχουν μεταβληθεί.
** Τα προγνωστικά σε αυτή τη σελίδα δεν αποτελούν σε καμία περίπτωση πρόταση ή ενθάρρυνση για στοιχηματισμό
*** Υποστηρίζουμε τον υπεύθυνο στοιχηματισμό και συστήνουμε να παίζετε τυχερά παιχνίδια με μέτρο. Eπισκεφτείτε το www.kethea.gr για συμβουλές και υποστήριξη. ΚΕΘΕΑ τηλ 1114.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.