Βέλγιο Jupiler

Βέλγιο Jupiler

2020-2021
#
Σύλλογος
Πόντοι
Α
Ν
Ι
Η
Γκ. Υπ.
Γκ. Κατ.
Δ.Τ.
1
ν ν ν ν ν
>
66
28
21
3
4
61
18
43
2
ν ι ι η ν
>
51
30
15
6
9
48
40
8
3
η η η ν ν
>
49
30
14
7
9
56
41
15
4
ν ι η ν ι
>
46
30
11
13
6
40
31
9
5
η ν ν ι ν
>
46
29
13
7
9
45
36
9
6
ι ν η ν ι
>
44
30
12
8
10
49
49
0
7
η η ν ι ν
>
44
30
13
5
12
54
56
-2
8
ι ν ν ν η
>
43
30
13
4
13
46
53
-7
9
ν ν ι η ι
>
41
30
11
8
11
43
47
-4
10
ι ι η η η
>
40
30
10
10
10
41
38
3
11
ν ι ι η ι
>
40
29
11
7
11
41
38
3
12
ι ι ι ν ι
>
37
28
10
7
11
41
34
7
13
ι η ι ν ι
>
37
30
8
13
9
38
47
-9
14
ν η ν η η
>
36
30
10
6
14
38
46
-8
15
η η ι η ι
>
32
30
8
8
14
35
44
-9
16
η η η ι ν
>
30
30
7
9
14
27
45
-18
17
η ι ν ν η
>
29
30
9
2
19
34
48
-14
18
η ν ι η η
>
25
30
6
7
17
35
61
-26
Παίχτες
Αγωνιστικές
Πίνακας Matrix
Μεταγραφές
Σκόρερς
Θέση# Παίκτης Γκολ
1
 Γκενκ
25
2
 Λέουβεν
20
3
 Ζούλτε Βάρεγκεμ
17
4
 Γάνδη
14
5
 Σιντ Τρούιντεν
14
6
 Μπίρσχοτ
14
7
 Έουπεν
13
8
 Οστάνδη
13
9
 Άντερλεχτ
13
10
 Κλαμπ Μπριζ
12
11
 Γκενκ
12
12
 Μπίρσχοτ
 Γάνδη
11
13
 Σερκλ Μπριζ
11
14
 Κλαμπ Μπριζ
10
15
 Οστάνδη
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Αγωνιστική 1
Σάββατο 08/08/20 16:30
Κλαμπ Μπριζ
0 1
Σαρλερουά
Σάββατο 08/08/20 16:30
Κλαμπ Μπριζ
0
1
Σαρλερουά
Jan Breydelstadion
Σάββατο 08/08/20 19:00
Αντβέρπ
1 1
Μουσκρόν
Σάββατο 08/08/20 19:00
Αντβέρπ
1
1
Μουσκρόν
Bosuilstadion
Σάββατο 08/08/20 19:00
Σταντάρ Λιέγης
1 0
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 08/08/20 19:00
Σταντάρ Λιέγης
1
0
Σερκλ Μπριζ
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 09/08/20 13:30
Σιντ Τρούιντεν
2 1
Γάνδη
Κυριακή 09/08/20 13:30
Σιντ Τρούιντεν
2
1
Γάνδη
Stayen
Κυριακή 09/08/20 16:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1 2
Γκενκ
Κυριακή 09/08/20 16:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1
2
Γκενκ
Regenboogstadion
Κυριακή 09/08/20 18:15
Μαλίν
2 2
Άντερλεχτ
Κυριακή 09/08/20 18:15
Μαλίν
2
2
Άντερλεχτ
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Κυριακή 09/08/20 20:45
Κόρτραϊκ
1 3
Βάασλαντ Μπέβερεν
Κυριακή 09/08/20 20:45
Κόρτραϊκ
1
3
Βάασλαντ Μπέβερεν
Guldensporenstadion
Δευτέρα 10/08/20 19:00
Λέουβεν
1 1
Έουπεν
Δευτέρα 10/08/20 19:00
Λέουβεν
1
1
Έουπεν
King Power at Den Dreef Stadion
Δευτέρα 10/08/20 19:00
Οστάνδη
1 2
Μπίρσχοτ
Δευτέρα 10/08/20 19:00
Οστάνδη
1
2
Μπίρσχοτ
Diaz Arena
Αγωνιστική 2
Παρασκευή 14/08/20 19:00
Μουσκρόν
0 1
Μαλίν
Παρασκευή 14/08/20 19:00
Μουσκρόν
0
1
Μαλίν
Stade Le Canonnier
Σάββατο 15/08/20 16:30
Γκενκ
1 1
Λέουβεν
Σάββατο 15/08/20 16:30
Γκενκ
1
1
Λέουβεν
Luminus Arena
Σάββατο 15/08/20 19:00
Γάνδη
1 2
Κόρτραϊκ
Σάββατο 15/08/20 19:00
Γάνδη
1
2
Κόρτραϊκ
GHELAMCO-arena
Σάββατο 15/08/20 19:00
Σαρλερουά
1 0
Οστάνδη
Σάββατο 15/08/20 19:00
Σαρλερουά
1
0
Οστάνδη
Stade du Pays de Charleroi
Κυριακή 16/08/20 13:30
Σερκλ Μπριζ
2 1
Αντβέρπ
Κυριακή 16/08/20 13:30
Σερκλ Μπριζ
2
1
Αντβέρπ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 16/08/20 16:00
Μπίρσχοτ
3 1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κυριακή 16/08/20 16:00
Μπίρσχοτ
3
1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Olympisch Stadion
Κυριακή 16/08/20 16:00
Έουπεν
0 4
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 16/08/20 16:00
Έουπεν
0
4
Κλαμπ Μπριζ
Stadion am Kehrweg
Κυριακή 16/08/20 18:15
Άντερλεχτ
3 1
Σιντ Τρούιντεν
Κυριακή 16/08/20 18:15
Άντερλεχτ
3
1
Σιντ Τρούιντεν
Lotto Park
Δευτέρα 17/08/20 19:00
Βάασλαντ Μπέβερεν
1 2
Σταντάρ Λιέγης
Δευτέρα 17/08/20 19:00
Βάασλαντ Μπέβερεν
1
2
Σταντάρ Λιέγης
Freethielstadion
Αγωνιστική 3
Παρασκευή 21/08/20 19:00
Κόρτραϊκ
0 0
Έουπεν
Παρασκευή 21/08/20 19:00
Κόρτραϊκ
0
0
Έουπεν
Guldensporenstadion
Σάββατο 22/08/20 16:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
4 1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Σάββατο 22/08/20 16:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
4
1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Regenboogstadion
Σάββατο 22/08/20 18:30
Μαλίν
2 3
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 22/08/20 18:30
Μαλίν
2
3
Σερκλ Μπριζ
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 22/08/20 18:30
Λέουβεν
1 3
Σαρλερουά
Σάββατο 22/08/20 18:30
Λέουβεν
1
3
Σαρλερουά
King Power at Den Dreef Stadion
Σάββατο 22/08/20 20:45
Αντβέρπ
1 0
Γάνδη
Σάββατο 22/08/20 20:45
Αντβέρπ
1
0
Γάνδη
Bosuilstadion
Κυριακή 23/08/20 13:30
Σταντάρ Λιέγης
0 0
Γκενκ
Κυριακή 23/08/20 13:30
Σταντάρ Λιέγης
0
0
Γκενκ
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 23/08/20 16:00
Κλαμπ Μπριζ
0 1
Μπίρσχοτ
Κυριακή 23/08/20 16:00
Κλαμπ Μπριζ
0
1
Μπίρσχοτ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 23/08/20 18:15
Άντερλεχτ
1 1
Μουσκρόν
Κυριακή 23/08/20 18:15
Άντερλεχτ
1
1
Μουσκρόν
Lotto Park
Δευτέρα 24/08/20 20:45
Σιντ Τρούιντεν
0 0
Οστάνδη
Δευτέρα 24/08/20 20:45
Σιντ Τρούιντεν
0
0
Οστάνδη
Stayen
Αγωνιστική 4
Παρασκευή 28/08/20 20:45
Οστάνδη
2 2
Άντερλεχτ
Παρασκευή 28/08/20 20:45
Οστάνδη
2
2
Άντερλεχτ
Diaz Arena
Σάββατο 29/08/20 16:15
Έουπεν
1 1
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 29/08/20 16:15
Έουπεν
1
1
Σιντ Τρούιντεν
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 29/08/20 18:30
Σερκλ Μπριζ
0 1
Κόρτραϊκ
Σάββατο 29/08/20 18:30
Σερκλ Μπριζ
0
1
Κόρτραϊκ
Jan Breydelstadion
Σάββατο 29/08/20 18:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
1 3
Λέουβεν
Σάββατο 29/08/20 18:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
1
3
Λέουβεν
Freethielstadion
Σάββατο 29/08/20 20:45
Μουσκρόν
0 1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Σάββατο 29/08/20 20:45
Μουσκρόν
0
1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Stade Le Canonnier
Κυριακή 30/08/20 13:30
Γκενκ
1 2
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 30/08/20 13:30
Γκενκ
1
2
Κλαμπ Μπριζ
Luminus Arena
Κυριακή 30/08/20 16:00
Μπίρσχοτ
0 3
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 30/08/20 16:00
Μπίρσχοτ
0
3
Σταντάρ Λιέγης
Olympisch Stadion
Κυριακή 30/08/20 18:15
Σαρλερουά
2 0
Αντβέρπ
Κυριακή 30/08/20 18:15
Σαρλερουά
2
0
Αντβέρπ
Stade du Pays de Charleroi
Κυριακή 30/08/20 20:45
Γάνδη
1 0
Μαλίν
Κυριακή 30/08/20 20:45
Γάνδη
1
0
Μαλίν
GHELAMCO-arena
Αγωνιστική 5
Παρασκευή 11/09/20 20:45
Έουπεν
2 1
Γάνδη
Παρασκευή 11/09/20 20:45
Έουπεν
2
1
Γάνδη
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 12/09/20 16:15
Μαλίν
0 1
Οστάνδη
Σάββατο 12/09/20 16:15
Μαλίν
0
1
Οστάνδη
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 12/09/20 18:30
Λέουβεν
1 0
Σταντάρ Λιέγης
Σάββατο 12/09/20 18:30
Λέουβεν
1
0
Σταντάρ Λιέγης
King Power at Den Dreef Stadion
Σάββατο 12/09/20 20:45
Κλαμπ Μπριζ
4 1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Σάββατο 12/09/20 20:45
Κλαμπ Μπριζ
4
1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Jan Breydelstadion
Κυριακή 13/09/20 13:30
Άντερλεχτ
2 0
Σερκλ Μπριζ
Κυριακή 13/09/20 13:30
Άντερλεχτ
2
0
Σερκλ Μπριζ
Lotto Park
Κυριακή 13/09/20 16:00
Σιντ Τρούιντεν
2 3
Αντβέρπ
Κυριακή 13/09/20 16:00
Σιντ Τρούιντεν
2
3
Αντβέρπ
Stayen
Κυριακή 13/09/20 18:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0 2
Σαρλερουά
Κυριακή 13/09/20 18:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0
2
Σαρλερουά
Regenboogstadion
Κυριακή 13/09/20 20:45
Κόρτραϊκ
3 0
Μουσκρόν
Κυριακή 13/09/20 20:45
Κόρτραϊκ
3
0
Μουσκρόν
Guldensporenstadion
Δευτέρα 14/09/20 20:45
Μπίρσχοτ
5 2
Γκενκ
Δευτέρα 14/09/20 20:45
Μπίρσχοτ
5
2
Γκενκ
Olympisch Stadion
Αγωνιστική 6
Παρασκευή 18/09/20 20:45
Σαρλερουά
3 1
Μπίρσχοτ
Παρασκευή 18/09/20 20:45
Σαρλερουά
3
1
Μπίρσχοτ
Stade du Pays de Charleroi
Σάββατο 19/09/20 16:15
Οστάνδη
3 1
Λέουβεν
Σάββατο 19/09/20 16:15
Οστάνδη
3
1
Λέουβεν
Diaz Arena
Σάββατο 19/09/20 18:30
Μουσκρόν
0 1
Γάνδη
Σάββατο 19/09/20 18:30
Μουσκρόν
0
1
Γάνδη
Stade Le Canonnier
Σάββατο 19/09/20 20:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
2 4
Άντερλεχτ
Σάββατο 19/09/20 20:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
2
4
Άντερλεχτ
Freethielstadion
Κυριακή 20/09/20 13:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0 6
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 20/09/20 13:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0
6
Κλαμπ Μπριζ
Regenboogstadion
Κυριακή 20/09/20 16:00
Σταντάρ Λιέγης
2 1
Κόρτραϊκ
Κυριακή 20/09/20 16:00
Σταντάρ Λιέγης
2
1
Κόρτραϊκ
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 20/09/20 18:15
Γκενκ
3 1
Μαλίν
Κυριακή 20/09/20 18:15
Γκενκ
3
1
Μαλίν
Luminus Arena
Κυριακή 20/09/20 20:45
Αντβέρπ
2 2
Έουπεν
Κυριακή 20/09/20 20:45
Αντβέρπ
2
2
Έουπεν
Bosuilstadion
Δευτέρα 21/09/20 20:45
Σερκλ Μπριζ
3 0
Σιντ Τρούιντεν
Δευτέρα 21/09/20 20:45
Σερκλ Μπριζ
3
0
Σιντ Τρούιντεν
Jan Breydelstadion
Αγωνιστική 7
Παρασκευή 25/09/20 20:45
Κόρτραϊκ
1 3
Αντβέρπ
Παρασκευή 25/09/20 20:45
Κόρτραϊκ
1
3
Αντβέρπ
Guldensporenstadion
Σάββατο 26/09/20 16:15
Μπίρσχοτ
3 2
Βάασλαντ Μπέβερεν
Σάββατο 26/09/20 16:15
Μπίρσχοτ
3
2
Βάασλαντ Μπέβερεν
Olympisch Stadion
Σάββατο 26/09/20 18:30
Μαλίν
2 0
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 26/09/20 18:30
Μαλίν
2
0
Σιντ Τρούιντεν
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 26/09/20 20:45
Γάνδη
2 3
Λέουβεν
Σάββατο 26/09/20 20:45
Γάνδη
2
3
Λέουβεν
GHELAMCO-arena
Κυριακή 27/09/20 13:30
Σταντάρ Λιέγης
2 2
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κυριακή 27/09/20 13:30
Σταντάρ Λιέγης
2
2
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 27/09/20 16:00
Άντερλεχτ
1 1
Έουπεν
Κυριακή 27/09/20 16:00
Άντερλεχτ
1
1
Έουπεν
Lotto Park
Κυριακή 27/09/20 18:15
Κλαμπ Μπριζ
2 1
Σερκλ Μπριζ
Κυριακή 27/09/20 18:15
Κλαμπ Μπριζ
2
1
Σερκλ Μπριζ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 27/09/20 20:45
Μουσκρόν
1 1
Σαρλερουά
Κυριακή 27/09/20 20:45
Μουσκρόν
1
1
Σαρλερουά
Stade Le Canonnier
Δευτέρα 28/09/20 20:45
Γκενκ
2 2
Οστάνδη
Δευτέρα 28/09/20 20:45
Γκενκ
2
2
Οστάνδη
Luminus Arena
Αγωνιστική 8
Παρασκευή 02/10/20 20:45
Αντβέρπ
4 1
Μαλίν
Παρασκευή 02/10/20 20:45
Αντβέρπ
4
1
Μαλίν
Bosuilstadion
Σάββατο 03/10/20 16:15
Βάασλαντ Μπέβερεν
1 1
Γκενκ
Σάββατο 03/10/20 16:15
Βάασλαντ Μπέβερεν
1
1
Γκενκ
Freethielstadion
Σάββατο 03/10/20 18:30
Έουπεν
1 2
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 03/10/20 18:30
Έουπεν
1
2
Σερκλ Μπριζ
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 03/10/20 18:30
Λέουβεν
2 1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Σάββατο 03/10/20 18:30
Λέουβεν
2
1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
King Power at Den Dreef Stadion
Σάββατο 03/10/20 20:45
Σιντ Τρούιντεν
0 0
Κόρτραϊκ
Σάββατο 03/10/20 20:45
Σιντ Τρούιντεν
0
0
Κόρτραϊκ
Stayen
Κυριακή 04/10/20 13:30
Κλαμπ Μπριζ
3 0
Άντερλεχτ
Κυριακή 04/10/20 13:30
Κλαμπ Μπριζ
3
0
Άντερλεχτ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 04/10/20 16:00
Γάνδη
5 1
Μπίρσχοτ
Κυριακή 04/10/20 16:00
Γάνδη
5
1
Μπίρσχοτ
GHELAMCO-arena
Κυριακή 04/10/20 18:15
Σαρλερουά
1 2
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 04/10/20 18:15
Σαρλερουά
1
2
Σταντάρ Λιέγης
Stade du Pays de Charleroi
Κυριακή 04/10/20 20:45
Οστάνδη
3 0
Μουσκρόν
Κυριακή 04/10/20 20:45
Οστάνδη
3
0
Μουσκρόν
Diaz Arena
Αγωνιστική 9
Σάββατο 17/10/20 16:15
Σερκλ Μπριζ
5 2
Γάνδη
Σάββατο 17/10/20 16:15
Σερκλ Μπριζ
5
2
Γάνδη
Jan Breydelstadion
Σάββατο 17/10/20 18:30
Μαλίν
1 2
Κόρτραϊκ
Σάββατο 17/10/20 18:30
Μαλίν
1
2
Κόρτραϊκ
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 17/10/20 18:30
Μπίρσχοτ
6 3
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 17/10/20 18:30
Μπίρσχοτ
6
3
Σιντ Τρούιντεν
Olympisch Stadion
Σάββατο 17/10/20 20:45
Σταντάρ Λιέγης
1 1
Κλαμπ Μπριζ
Σάββατο 17/10/20 20:45
Σταντάρ Λιέγης
1
1
Κλαμπ Μπριζ
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 18/10/20 13:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1 3
Αντβέρπ
Κυριακή 18/10/20 13:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1
3
Αντβέρπ
Regenboogstadion
Κυριακή 18/10/20 16:00
Μουσκρόν
0 2
Έουπεν
Κυριακή 18/10/20 16:00
Μουσκρόν
0
2
Έουπεν
Stade Le Canonnier
Κυριακή 18/10/20 18:15
Γκενκ
2 1
Σαρλερουά
Κυριακή 18/10/20 18:15
Γκενκ
2
1
Σαρλερουά
Luminus Arena
Κυριακή 18/10/20 20:30
Άντερλεχτ
2 2
Λέουβεν
Κυριακή 18/10/20 20:30
Άντερλεχτ
2
2
Λέουβεν
Lotto Park
Τρίτη 24/11/20 18:00
Βάασλαντ Μπέβερεν
2 0
Οστάνδη
Τρίτη 24/11/20 18:00
Βάασλαντ Μπέβερεν
2
0
Οστάνδη
Freethielstadion
Αγωνιστική 10
Παρασκευή 23/10/20 20:45
Κόρτραϊκ
1 3
Άντερλεχτ
Παρασκευή 23/10/20 20:45
Κόρτραϊκ
1
3
Άντερλεχτ
Guldensporenstadion
Σάββατο 24/10/20 20:45
Λέουβεν
2 1
Κλαμπ Μπριζ
Σάββατο 24/10/20 20:45
Λέουβεν
2
1
Κλαμπ Μπριζ
King Power at Den Dreef Stadion
Κυριακή 25/10/20 14:30
Αντβέρπ
3 2
Μπίρσχοτ
Κυριακή 25/10/20 14:30
Αντβέρπ
3
2
Μπίρσχοτ
Bosuilstadion
Κυριακή 25/10/20 17:00
Οστάνδη
3 0
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κυριακή 25/10/20 17:00
Οστάνδη
3
0
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Diaz Arena
Κυριακή 25/10/20 19:15
Σιντ Τρούιντεν
2 0
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 25/10/20 19:15
Σιντ Τρούιντεν
2
0
Σταντάρ Λιέγης
Stayen
Δευτέρα 26/10/20 21:45
Γάνδη
1 2
Γκενκ
Δευτέρα 26/10/20 21:45
Γάνδη
1
2
Γκενκ
GHELAMCO-arena
Τετάρτη 25/11/20 18:00
Σερκλ Μπριζ
1 2
Μουσκρόν
Τετάρτη 25/11/20 18:00
Σερκλ Μπριζ
1
2
Μουσκρόν
Jan Breydelstadion
Τετάρτη 02/12/20 18:00
Σαρλερουά
0 2
Βάασλαντ Μπέβερεν
Τετάρτη 02/12/20 18:00
Σαρλερουά
0
2
Βάασλαντ Μπέβερεν
Stade du Pays de Charleroi
Πέμπτη 03/12/20 18:00
Έουπεν
1 1
Μαλίν
Πέμπτη 03/12/20 18:00
Έουπεν
1
1
Μαλίν
Stadion am Kehrweg
Αγωνιστική 11
Παρασκευή 30/10/20 21:45
Γκενκ
4 0
Έουπεν
Παρασκευή 30/10/20 21:45
Γκενκ
4
0
Έουπεν
Luminus Arena
Σάββατο 31/10/20 17:15
Μπίρσχοτ
4 2
Λέουβεν
Σάββατο 31/10/20 17:15
Μπίρσχοτ
4
2
Λέουβεν
Olympisch Stadion
Σάββατο 31/10/20 19:30
Σαρλερουά
3 0
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 31/10/20 19:30
Σαρλερουά
3
0
Σερκλ Μπριζ
Stade du Pays de Charleroi
Σάββατο 31/10/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
2 2
Μαλίν
Σάββατο 31/10/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
2
2
Μαλίν
Jan Breydelstadion
Κυριακή 01/11/20 14:30
Άντερλεχτ
1 0
Αντβέρπ
Κυριακή 01/11/20 14:30
Άντερλεχτ
1
0
Αντβέρπ
Lotto Park
Κυριακή 01/11/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
1 0
Οστάνδη
Κυριακή 01/11/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
1
0
Οστάνδη
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 01/11/20 21:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
1 4
Γάνδη
Κυριακή 01/11/20 21:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
1
4
Γάνδη
Freethielstadion
Δευτέρα 02/11/20 21:45
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1 1
Κόρτραϊκ
Δευτέρα 02/11/20 21:45
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1
1
Κόρτραϊκ
Regenboogstadion
Τρίτη 01/12/20 18:00
Μουσκρόν
3 2
Σιντ Τρούιντεν
Τρίτη 01/12/20 18:00
Μουσκρόν
3
2
Σιντ Τρούιντεν
Stade Le Canonnier
Αγωνιστική 12
Παρασκευή 06/11/20 21:45
Μαλίν
3 3
Σαρλερουά
Παρασκευή 06/11/20 21:45
Μαλίν
3
3
Σαρλερουά
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 07/11/20 17:15
Κόρτραϊκ
5 5
Μπίρσχοτ
Σάββατο 07/11/20 17:15
Κόρτραϊκ
5
5
Μπίρσχοτ
Guldensporenstadion
Σάββατο 07/11/20 19:30
Έουπεν
1 1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Σάββατο 07/11/20 19:30
Έουπεν
1
1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 07/11/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1 2
Γκενκ
Σάββατο 07/11/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1
2
Γκενκ
Stayen
Κυριακή 08/11/20 14:30
Αντβέρπ
1 1
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 08/11/20 14:30
Αντβέρπ
1
1
Σταντάρ Λιέγης
Bosuilstadion
Κυριακή 08/11/20 17:00
Οστάνδη
1 3
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 08/11/20 17:00
Οστάνδη
1
3
Κλαμπ Μπριζ
Diaz Arena
Κυριακή 08/11/20 19:15
Γάνδη
1 1
Άντερλεχτ
Κυριακή 08/11/20 19:15
Γάνδη
1
1
Άντερλεχτ
GHELAMCO-arena
Κυριακή 08/11/20 21:45
Σερκλ Μπριζ
1 3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κυριακή 08/11/20 21:45
Σερκλ Μπριζ
1
3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Jan Breydelstadion
Τρίτη 08/12/20 18:00
Λέουβεν
2 0
Μουσκρόν
Τρίτη 08/12/20 18:00
Λέουβεν
2
0
Μουσκρόν
King Power at Den Dreef Stadion
Αγωνιστική 13
Σάββατο 21/11/20 17:15
Σταντάρ Λιέγης
2 2
Έουπεν
Σάββατο 21/11/20 17:15
Σταντάρ Λιέγης
2
2
Έουπεν
Stade Maurice Dufrasne
Σάββατο 21/11/20 19:30
Οστάνδη
1 1
Αντβέρπ
Σάββατο 21/11/20 19:30
Οστάνδη
1
1
Αντβέρπ
Diaz Arena
Σάββατο 21/11/20 19:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
0 2
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 21/11/20 19:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
0
2
Σερκλ Μπριζ
Freethielstadion
Σάββατο 21/11/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
1 0
Κόρτραϊκ
Σάββατο 21/11/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
1
0
Κόρτραϊκ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 22/11/20 14:30
Μπίρσχοτ
2 1
Άντερλεχτ
Κυριακή 22/11/20 14:30
Μπίρσχοτ
2
1
Άντερλεχτ
Olympisch Stadion
Κυριακή 22/11/20 17:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1 2
Μαλίν
Κυριακή 22/11/20 17:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1
2
Μαλίν
Regenboogstadion
Κυριακή 22/11/20 19:15
Σαρλερουά
0 1
Γάνδη
Κυριακή 22/11/20 19:15
Σαρλερουά
0
1
Γάνδη
Stade du Pays de Charleroi
Κυριακή 22/11/20 21:45
Γκενκ
4 1
Μουσκρόν
Κυριακή 22/11/20 21:45
Γκενκ
4
1
Μουσκρόν
Luminus Arena
Δευτέρα 23/11/20 21:45
Λέουβεν
2 2
Σιντ Τρούιντεν
Δευτέρα 23/11/20 21:45
Λέουβεν
2
2
Σιντ Τρούιντεν
King Power at Den Dreef Stadion
Αγωνιστική 14
Παρασκευή 27/11/20 21:45
Έουπεν
3 1
Σαρλερουά
Παρασκευή 27/11/20 21:45
Έουπεν
3
1
Σαρλερουά
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 28/11/20 17:15
Σιντ Τρούιντεν
1 1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Σάββατο 28/11/20 17:15
Σιντ Τρούιντεν
1
1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Stayen
Σάββατο 28/11/20 19:30
Σερκλ Μπριζ
1 5
Γκενκ
Σάββατο 28/11/20 19:30
Σερκλ Μπριζ
1
5
Γκενκ
Jan Breydelstadion
Σάββατο 28/11/20 21:45
Μουσκρόν
0 0
Κλαμπ Μπριζ
Σάββατο 28/11/20 21:45
Μουσκρόν
0
0
Κλαμπ Μπριζ
Stade Le Canonnier
Κυριακή 29/11/20 14:30
Μαλίν
2 3
Μπίρσχοτ
Κυριακή 29/11/20 14:30
Μαλίν
2
3
Μπίρσχοτ
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Κυριακή 29/11/20 17:00
Γάνδη
0 3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κυριακή 29/11/20 17:00
Γάνδη
0
3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
GHELAMCO-arena
Κυριακή 29/11/20 19:15
Άντερλεχτ
0 0
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 29/11/20 19:15
Άντερλεχτ
0
0
Σταντάρ Λιέγης
Lotto Park
Κυριακή 29/11/20 21:45
Κόρτραϊκ
3 1
Οστάνδη
Κυριακή 29/11/20 21:45
Κόρτραϊκ
3
1
Οστάνδη
Guldensporenstadion
Δευτέρα 30/11/20 21:45
Αντβέρπ
3 2
Λέουβεν
Δευτέρα 30/11/20 21:45
Αντβέρπ
3
2
Λέουβεν
Bosuilstadion
Αγωνιστική 15
Παρασκευή 04/12/20 21:45
Ζούλτε Βάρεγκεμ
2 2
Άντερλεχτ
Παρασκευή 04/12/20 21:45
Ζούλτε Βάρεγκεμ
2
2
Άντερλεχτ
Regenboogstadion
Σάββατο 05/12/20 17:15
Βάασλαντ Μπέβερεν
2 0
Μουσκρόν
Σάββατο 05/12/20 17:15
Βάασλαντ Μπέβερεν
2
0
Μουσκρόν
Freethielstadion
Σάββατο 05/12/20 19:30
Λέουβεν
2 1
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 05/12/20 19:30
Λέουβεν
2
1
Σερκλ Μπριζ
King Power at Den Dreef Stadion
Σάββατο 05/12/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
1 0
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 05/12/20 21:45
Κλαμπ Μπριζ
1
0
Σιντ Τρούιντεν
Jan Breydelstadion
Κυριακή 06/12/20 14:30
Γκενκ
4 2
Αντβέρπ
Κυριακή 06/12/20 14:30
Γκενκ
4
2
Αντβέρπ
Luminus Arena
Κυριακή 06/12/20 17:00
Μπίρσχοτ
0 1
Έουπεν
Κυριακή 06/12/20 17:00
Μπίρσχοτ
0
1
Έουπεν
Olympisch Stadion
Κυριακή 06/12/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
2 2
Μαλίν
Κυριακή 06/12/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
2
2
Μαλίν
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 06/12/20 21:45
Οστάνδη
2 1
Γάνδη
Κυριακή 06/12/20 21:45
Οστάνδη
2
1
Γάνδη
Diaz Arena
Δευτέρα 07/12/20 21:45
Σαρλερουά
0 0
Κόρτραϊκ
Δευτέρα 07/12/20 21:45
Σαρλερουά
0
0
Κόρτραϊκ
Stade du Pays de Charleroi
Αγωνιστική 16
Παρασκευή 11/12/20 21:45
Άντερλεχτ
1 0
Γκενκ
Παρασκευή 11/12/20 21:45
Άντερλεχτ
1
0
Γκενκ
Lotto Park
Σάββατο 12/12/20 17:15
Μουσκρόν
3 1
Μπίρσχοτ
Σάββατο 12/12/20 17:15
Μουσκρόν
3
1
Μπίρσχοτ
Stade Le Canonnier
Σάββατο 12/12/20 19:30
Σερκλ Μπριζ
0 1
Οστάνδη
Σάββατο 12/12/20 19:30
Σερκλ Μπριζ
0
1
Οστάνδη
Jan Breydelstadion
Σάββατο 12/12/20 19:30
Κόρτραϊκ
0 3
Λέουβεν
Σάββατο 12/12/20 19:30
Κόρτραϊκ
0
3
Λέουβεν
Guldensporenstadion
Σάββατο 12/12/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1 2
Σαρλερουά
Σάββατο 12/12/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1
2
Σαρλερουά
Stayen
Κυριακή 13/12/20 14:30
Αντβέρπ
0 2
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 13/12/20 14:30
Αντβέρπ
0
2
Κλαμπ Μπριζ
Bosuilstadion
Κυριακή 13/12/20 19:15
Γάνδη
2 1
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 13/12/20 19:15
Γάνδη
2
1
Σταντάρ Λιέγης
GHELAMCO-arena
Κυριακή 13/12/20 21:45
Μαλίν
2 3
Βάασλαντ Μπέβερεν
Κυριακή 13/12/20 21:45
Μαλίν
2
3
Βάασλαντ Μπέβερεν
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Τρίτη 29/12/20 21:45
Έουπεν
2 3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Τρίτη 29/12/20 21:45
Έουπεν
2
3
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Stadion am Kehrweg
Αγωνιστική 17
Παρασκευή 18/12/20 21:45
Σαρλερουά
1 0
Άντερλεχτ
Παρασκευή 18/12/20 21:45
Σαρλερουά
1
0
Άντερλεχτ
Stade du Pays de Charleroi
Σάββατο 19/12/20 19:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0 2
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 19/12/20 19:30
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0
2
Σιντ Τρούιντεν
Regenboogstadion
Σάββατο 19/12/20 21:45
Γκενκ
2 0
Κόρτραϊκ
Σάββατο 19/12/20 21:45
Γκενκ
2
0
Κόρτραϊκ
Luminus Arena
Κυριακή 20/12/20 14:30
Κλαμπ Μπριζ
0 1
Γάνδη
Κυριακή 20/12/20 14:30
Κλαμπ Μπριζ
0
1
Γάνδη
Jan Breydelstadion
Κυριακή 20/12/20 17:00
Λέουβεν
1 2
Μαλίν
Κυριακή 20/12/20 17:00
Λέουβεν
1
2
Μαλίν
King Power at Den Dreef Stadion
Κυριακή 20/12/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
0 1
Μουσκρόν
Κυριακή 20/12/20 19:15
Σταντάρ Λιέγης
0
1
Μουσκρόν
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 20/12/20 21:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
0 3
Αντβέρπ
Κυριακή 20/12/20 21:45
Βάασλαντ Μπέβερεν
0
3
Αντβέρπ
Freethielstadion
Τρίτη 12/01/21 21:45
Οστάνδη
1 1
Έουπεν
Τρίτη 12/01/21 21:45
Οστάνδη
1
1
Έουπεν
Diaz Arena
Τετάρτη 13/01/21 19:30
Μπίρσχοτ
1 1
Σερκλ Μπριζ
Τετάρτη 13/01/21 19:30
Μπίρσχοτ
1
1
Σερκλ Μπριζ
Olympisch Stadion
Αγωνιστική 18
Τρίτη 15/12/20 19:45
Μουσκρόν
2 2
Λέουβεν
Τρίτη 15/12/20 19:45
Μουσκρόν
2
2
Λέουβεν
Stade Le Canonnier
Τρίτη 15/12/20 19:45
Σερκλ Μπριζ
3 4
Σαρλερουά
Τρίτη 15/12/20 19:45
Σερκλ Μπριζ
3
4
Σαρλερουά
Jan Breydelstadion
Τρίτη 15/12/20 22:00
Άντερλεχτ
2 1
Οστάνδη
Τρίτη 15/12/20 22:00
Άντερλεχτ
2
1
Οστάνδη
Lotto Park
Τετάρτη 16/12/20 19:45
Αντβέρπ
0 1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Τετάρτη 16/12/20 19:45
Αντβέρπ
0
1
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Bosuilstadion
Τετάρτη 16/12/20 22:00
Γάνδη
3 0
Βάασλαντ Μπέβερεν
Τετάρτη 16/12/20 22:00
Γάνδη
3
0
Βάασλαντ Μπέβερεν
GHELAMCO-arena
Τετάρτη 16/12/20 22:00
Κόρτραϊκ
2 1
Σταντάρ Λιέγης
Τετάρτη 16/12/20 22:00
Κόρτραϊκ
2
1
Σταντάρ Λιέγης
Guldensporenstadion
Πέμπτη 17/12/20 21:45
Μαλίν
0 3
Κλαμπ Μπριζ
Πέμπτη 17/12/20 21:45
Μαλίν
0
3
Κλαμπ Μπριζ
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Τετάρτη 30/12/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1 0
Μπίρσχοτ
Τετάρτη 30/12/20 21:45
Σιντ Τρούιντεν
1
0
Μπίρσχοτ
Stayen
Τετάρτη 06/01/21 21:45
Έουπεν
1 4
Γκενκ
Τετάρτη 06/01/21 21:45
Έουπεν
1
4
Γκενκ
Stadion am Kehrweg
Αγωνιστική 19
Σάββατο 26/12/20 15:00
Κλαμπ Μπριζ
3 0
Έουπεν
Σάββατο 26/12/20 15:00
Κλαμπ Μπριζ
3
0
Έουπεν
Jan Breydelstadion
Σάββατο 26/12/20 17:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1 0
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 26/12/20 17:15
Ζούλτε Βάρεγκεμ
1
0
Σερκλ Μπριζ
Regenboogstadion
Σάββατο 26/12/20 19:30
Κόρτραϊκ
1 0
Γάνδη
Σάββατο 26/12/20 19:30
Κόρτραϊκ
1
0
Γάνδη
Guldensporenstadion
Σάββατο 26/12/20 19:30
Λέουβεν
1 2
Οστάνδη
Σάββατο 26/12/20 19:30
Λέουβεν
1
2
Οστάνδη
King Power at Den Dreef Stadion
Σάββατο 26/12/20 21:45
Σταντάρ Λιέγης
1 2
Σιντ Τρούιντεν
Σάββατο 26/12/20 21:45
Σταντάρ Λιέγης
1
2
Σιντ Τρούιντεν
Stade Maurice Dufrasne
Κυριακή 27/12/20 14:30
Αντβέρπ
2 1
Σαρλερουά
Κυριακή 27/12/20 14:30
Αντβέρπ
2
1
Σαρλερουά
Bosuilstadion
Κυριακή 27/12/20 17:00
Γκενκ
1 1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Κυριακή 27/12/20 17:00
Γκενκ
1
1
Βάασλαντ Μπέβερεν
Luminus Arena
Κυριακή 27/12/20 19:15
Άντερλεχτ
2 0
Μπίρσχοτ
Κυριακή 27/12/20 19:15
Άντερλεχτ
2
0
Μπίρσχοτ
Lotto Park
Κυριακή 27/12/20 21:45
Μαλίν
2 1
Μουσκρόν
Κυριακή 27/12/20 21:45
Μαλίν
2
1
Μουσκρόν
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Αγωνιστική 20
Παρασκευή 15/01/21 21:45
Έουπεν
2 0
Άντερλεχτ
Παρασκευή 15/01/21 21:45
Έουπεν
2
0
Άντερλεχτ
Stadion am Kehrweg
Σάββατο 16/01/21 17:15
Οστάνδη
2 1
Κόρτραϊκ
Σάββατο 16/01/21 17:15
Οστάνδη
2
1
Κόρτραϊκ
Diaz Arena
Σάββατο 16/01/21 19:30
Μουσκρόν
2 0
Γκενκ
Σάββατο 16/01/21 19:30
Μουσκρόν
2
0
Γκενκ
Stade Le Canonnier
Σάββατο 16/01/21 19:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
1 5
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Σάββατο 16/01/21 19:30
Βάασλαντ Μπέβερεν
1
5
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Freethielstadion
Σάββατο 16/01/21 21:45
Σαρλερουά
0 1
Μαλίν
Σάββατο 16/01/21 21:45
Σαρλερουά
0
1
Μαλίν
Stade du Pays de Charleroi
Κυριακή 17/01/21 14:30
Γάνδη
0 1
Αντβέρπ
Κυριακή 17/01/21 14:30
Γάνδη
0
1
Αντβέρπ
GHELAMCO-arena
Κυριακή 17/01/21 17:00
Σερκλ Μπριζ
0 1
Σταντάρ Λιέγης
Κυριακή 17/01/21 17:00
Σερκλ Μπριζ
0
1
Σταντάρ Λιέγης
Jan Breydelstadion
Κυριακή 17/01/21 19:15
Μπίρσχοτ
0 3
Κλαμπ Μπριζ
Κυριακή 17/01/21 19:15
Μπίρσχοτ
0
3
Κλαμπ Μπριζ
Olympisch Stadion
Κυριακή 17/01/21 21:45
Σιντ Τρούιντεν
3 1
Λέουβεν
Κυριακή 17/01/21 21:45
Σιντ Τρούιντεν
3
1
Λέουβεν
Stayen
Αγωνιστική 21
Παρασκευή 22/01/21 21:45
Άντερλεχτ
0 0
Βάασλαντ Μπέβερεν
Παρασκευή 22/01/21 21:45
Άντερλεχτ
0
0
Βάασλαντ Μπέβερεν
Lotto Park
Σάββατο 23/01/21 17:15
Μαλίν
3 0
Έουπεν
Σάββατο 23/01/21 17:15
Μαλίν
3
0
Έουπεν
AFAS-stadion Achter de Kazerne
Σάββατο 23/01/21 19:30
Κόρτραϊκ
1 2
Σερκλ Μπριζ
Σάββατο 23/01/21 19:30
Κόρτραϊκ
1
2
Σερκλ Μπριζ
Guldensporenstadion
Σάββατο 23/01/21 19:30
Σιντ Τρούιντεν
0 2
Μουσκρόν
Σάββατο 23/01/21 19:30
Σιντ Τρούιντεν
0
2
Μουσκρόν
Stayen
Σάββατο 23/01/21 21:45
Αντβέρπ
1 2
Οστάνδη
Σάββατο 23/01/21 21:45
Αντβέρπ
1
2
Οστάνδη
Bosuilstadion
Κυριακή 24/01/21 14:30
Κλαμπ Μπριζ
3 2
Γκενκ
Κυριακή 24/01/21 14:30
Κλαμπ Μπριζ
3
2
Γκενκ
Jan Breydelstadion
Κυριακή 24/01/21 17:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0 3
Μπίρσχοτ
Κυριακή 24/01/21 17:00
Ζούλτε Βάρεγκεμ
0
3
Μπίρσχοτ
Regenboogstadion
Κυριακή 24/01/21 19:15
Σταντάρ Λιέγης
3 2
Σαρλερουά
Κυριακή 24/01/21 19:15